Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7477 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 345

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 500
Najmodniejsze ubrania wizytowe 2016

Klasyczne stroje wieczorowe

Strój wieczorowy tak damski jak i męski powinien cechować się elegancją. Musi być również dobrze dopasowany tak pod względem kroju jak, kolorystyki i doboru dodatków. Zwykle zakładany jest na takie okazje jak bankiety, bale, przyjęcia ślubne, kolacje itp. Panie zwykle wybierają długie suknie w ciemnych kolorach. Czarny jest najbezpieczniejszy, ponieważ stanowi kwintesencję dobrego gustu i pasuje do każdej sylwetki. W zależności od rangi wieczorowego wyjścia może to być suknia długa lub krótsza sukienka koktajlowa.

Obecnie oferta sklepów z odzieżą damską jest bardzo bogata toteż problemów z kupnem odpowiedniego stroju nie powinniśmy mieć kłopotu. Pojawiają się jednak dylematy co do kroju, czy inwestować w prostą, klasyczną suknię pasującą na wiele różnych okazji czy też wybrać coś wystrzałowego, nietypowego i robiącego ogromne wrażenie. Równie dobrze odpowiednim ubiorem będzie elegancko skrojona garsonka składająca się ze spódnicy z żakietem lub sukienki z żakietem bądź też bolerkiem.

Pomysłów jest wiele a kompozycja stroju uzależniona jest od charakteru imprezy. Wyjątkowymi prawami rządzą się bale sylwestrowe i nie tylko. W takich wypadkach obowiązują oczywiście sukienki wieczorowe. Mogą być bardzo okazałe, rozkloszowane, jednoczęściowe lub dwuczęściowe z gorsetem jak też skromne proste i bardzo delikatne.

Natomiast jeśli chodzi o męski strój wieczorowy to z pewnością powinien nim być szykowny garnitur lub smoking. Wieczorowy garnitur na specjalne okazje nieco różni się od tego jaki panowie noszą na co dzień do pracy. Powinna go cechować przede wszystkim elegancja wykonania, dobry materiał może być w nietypowym kolorze oraz dobrze dobrane dodatki jak koszula, krawat, spinki do mankietów oraz buty. Oto całość męskiego stroju wieczorowego. Wizytowy garnitur powinien zawsze spełniać rolę tylko i wyłącznie wyjściową. Ponadto musi być w ciemnej tonacji, obecnie najmodniejsze są odcienie szarości, atramentowa czerń oraz węglowa czyli nieco połyskująca. Gustowny garnitur na specjalne okazje jest zwykle gładki. Raczej niezbyt dobrze w takich sytuacjach prezentują się paski, prążki i inne tego typu wzory. Nie znaczy to jednak, że ma być klasyczny i niemodny, jak najbardziej bierzemy pod uwagę modne trendy i tak w tym sezonie garnitury męskie mają być dopasowane aby wyszczuplać, jednak nie obcisłe.