Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7477 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 345

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/503.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 500
Na jaką okazję włożyć garnitur? 2016

Markowe garnitury dla panów

Mężczyzna w garniturze zwróci uwagę każdej kobiety. Jest to strój dodający powagi, męskości i przede wszystkim elegancji. Panowie noszą garnitury tak na co dzień, kiedy tego wymaga charakter ich pracy jak też od święta. Jest to strój wizytowy, jaki powinien znajdować się w szafie każdego mężczyzny. Najlepiej jeśli jest ich kilka wtedy mamy większe możliwości wyboru i aranżacji stroju zależnie od okazji. Szczególnymi cechami wyróżniają się garnitury ślubne. Są one zwykle bardzo dostojne. Kupując taki strój staramy się wybrać coś wyjątkowego, co będzie podkreślać rangę uroczystości jaką jest ślub. Dodatkowo ubiór pana młodego musi go wyróżniać spośród innych mężczyzn uczestniczących w ceremonii zaślubin jak też przyjęcia weselnego.

Obecnie męski strój wizytowy uległ nieco zmianie. Także w tym wypadku stały się dość wyraźnie zauważalne pewne tendencje. Trendy jakie wchodzą do mody męskiej dotyczą tak kolorystyki jak i kroju najmodniejszych w tym sezonie garniturów. Bardzo popularne stały się kolory srebrny, biały, grafitowy a także motywy złote. Do łask ponownie powróciły garnitury trzyczęściowe składające się z marynarki, spodni i kamizelki.

To co dzisiaj oferują sklepy z męską odzieżą daje duży szeroki zakres wyboru, jednak mimo wszystko często mamy problemy z kupnem. Dobrze dobrany garnitur to podstawa nienagannego ubioru, odpowiedniego na wiele ważnych okazji w naszym życiu. Zakup odpowiedniego garnituru może przerażać wielu mężczyzn, tym bardziej, że wybór jest ogromny. Warto zatem poznać kilka zasad dotyczących wypadu na zakupy po modny i dobrze skrojony garnitur. Musi on dobrze leżeć, pasować kolorystycznie do typu urody danej osoby, no i oczywiście zwracamy uwagę na jakość materiału i szycia.

Dla panów nie często zakładających tego typu strój odpowiednim materiałem będzie lekka wełna odpowiednia w każdych warunkach. Do noszenia codziennie bardziej nadają się garnitury z wełnianej flaneli natomiast na lato lniane, ponieważ są lekkie i przewiewne. Co do wyboru koloru zależy on od indywidualnych preferencji oraz okoliczności w jakich będzie noszony garnitur. Ciemne kolory pasują, na każdą okazję i do wszystkiego, natomiast jasne typu beż, kremowe i jasnobrązowe najlepsze są na letnie dni. Kolejnym krokiem jest zakup odpowiednio dopasowanej koszuli.